Ballina Kronika Uniformat blu A RR E S T O J N Ë tre...

Uniformat blu A RR E S T O J N Ë tre të rinj nga Çellopeku

Mbrëmë (5 tetor), rreth orës 21 e 45 minuta, në fshatin Miletinë të Tetovës, pjestarët e uniformave blu nga SPB Tetovë, kanë arre*stuar personat me inicialet I.A. (22), A.B. (26) dhe I.A. (23), të tre nga fshati Çellopek i Tetovës, të cilët kanë qenë duke udhëtuar me veturën e tipit BMW me targa të Tetovës dhe nuk kanë pasur dokumente identifikimi.
Të arre*stuarit janë mbajtur në Njësinë e Policisë në Zherovjan për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.