Ballina Showbiz Si kurrë ndonjëherë, Fadil Berisha publikon foton e rrallë të Era Istrefit

Si kurrë ndonjëherë, Fadil Berisha publikon foton e rrallë të Era Istrefit

Fotografi i njohur me famë ndërkombëtare Fadil Berisha ka ndarë me ndjekësit në Instagram një foto të rrallë të këngëtares Era Istrefi.

Ajo shfaqet ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim, e veshur si një “catwoman”.

“Spicy” (pikante), ka shkruar Berisha krahas fotos, e cila ka marrë shumë komente dhe pëlqime.

Fadil Berisha është një nga fotografët më të njohur në Neë York, dhe para aparatit të tij kanë kaluar emra të mëdhenj nga fusha të ndryshme të artit e sportit, jo vetëm shqiptar, por edhe të huaj./abcnews.al