Ballina Showbiz Kishte dyshime, këngëtarja shqiptare i nënshtrohet live testit për Covid-19

Kishte dyshime, këngëtarja shqiptare i nënshtrohet live testit për Covid-19

Këngëtarja dhe modelja Morena Taraku prej disa vitesh jeton në Turqi.

Së fundmi, si të gjithë ajo ka pasur dyshime se mos ka qenë e prekur me Covid-19. Në këtë mënyrë, këngëtarja i është nënshtruar testimit për koronavirus.

Morena, ka publikuar një video në rrjetin social TikTok duke iu treguar fansave se si bëhet testi, ndërsa nuk zbuloi edhe rezultatin e testeve.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit muzikor është publikuar gjatë muajit prill, kënga titullohet ‘Fu*k your location’ dhe deri më tani numëron gjysmë milionë klikime./abcnews.al