Ballina Lajme Kosovë Breshër i madh në Ratishin e Ulët të Deçanit (VIDEO+FOTO)

Breshër i madh në Ratishin e Ulët të Deçanit (VIDEO+FOTO)

I gjithë rajoni sot u përfshi nga shiu dhe mediat kanë raportuar për rreshje në humë qytete e lokalitete të Kosovës, Shqipërisë dhe Maqedonisë së Veriut.

Asllan Rexhep Hasanaj ka publikuar disa video me pamje nga breshri që ra sot në mëngjes në fshatin Ratish i Ulët i Deçanit. Ai ka shkruar se breshri që ra në ora 5,45 nuk solli dëme në bujqësinë e zonës.

Shiu në rrugën Tetovë – Shkup

Nigishtan

Ohër