Ballina Kronika Shkupjanit ia vjedhin 800 mijë euro, 60 mijë dollarë, 50 mijë frënga...

Shkupjanit ia vjedhin 800 mijë euro, 60 mijë dollarë, 50 mijë frënga dhe një milion denarë

Një shkupjani dje i janë vjedhur në shtëpi 800 mijë euro, 60 mijë dollarë, 50 mijë frënga dhe një milion denarë, transmeton Tetova News.
Ministria e Punëve të Brendshme njoftoi e dje në SPB-Shkup, personi me inicialet Sh.I., 58 vjeç, nga Shkupi, ka paraqitur vjedhjen në shtëpinë e tij. Një person i panjohur është futur në shtëpi dhe në njërën nga dhomat i ka marrë paratë që ishin në tri qese. MPB po merr masa për zbardhjen e rastit.

VIDEO bonus:
Loading...