Ballina Showbiz Semiautomatik publikon këngën ‘Meniher’ (VIDEO)

Semiautomatik publikon këngën ‘Meniher’ (VIDEO)

Nuk është bërë java prej publikimit të këngës ‘Fire’, bashkëpunim mes anëtarëve të rinj të labelit ‘PINT’, dhe Semiautomatik vjen me këngë të re, shkruan lajmi.net.

Reperi pak minuta më parë ka lansuar me klip këngën të cilën e ka titulluar ‘Meniher’ tekstin dhe ‘Beat’-in e së cilës e ka bërë vet ai.

Ndërsa si në shumicën e projekteve të ‘PINT’, miksimi dhe masterizimi është bërë nga K Master. /Lajmi.net/