Ballina Lajme Kosovë Rritet numri i viktimave nga Covid në Kosovë, humbin jetën dy pacientë...

Rritet numri i viktimave nga Covid në Kosovë, humbin jetën dy pacientë në Ferizaj

Dy pacientë të tjerë me koronavirus kanë humbur jetën këtë pasdite në Kosovë, duke e çuar në 114 numrin e viktimave.

Mediat në Kosovë bëjnë me dije se pacientët kanë humbur jetën në Spitalin e Përgjithshëm të Ferizajt.

Ndërkohë sot në Kosovë janë konfirmuar edhe 119 raste të reja me koronavirus dhe 92 të tjerë janë shëruar./abcnews.al

VIDEO bonus:
Loading...