Ballina Kronika Ngjarje e rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar (FOTO)

Ngjarje e rëndë në autostradën Tetovë-Gostivar (FOTO)

Një aksi*dent i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Tetovë-Gostivar.

Informacionet e para flasin për një makinë e tipit BMW me targa të Krushevës, shoferi i së cilës ka humbur kontrollin duke fluturuar për rreth dhjetë metra në rrugën e vjetër që shpie për në Kamjan .
Shoferi me urgjencë është dërguar për në Qendrën Kli*nike të Tetovës. Në vendngjarje kanë dalë ekipet e zjarrëfikësve dhe policia.Tetovasot.

VIDEO bonus:
Loading...