Ballina Kronika Maqedoni e Veriut – Ishte duke kullotur tufën e dhenve, rrufeja i...

Maqedoni e Veriut – Ishte duke kullotur tufën e dhenve, rrufeja i merr jetën bariut

Dje mbrëma, rreth orë 20, është paraqitur rasti se në fshatin Dorfulia të Shën Nikollës, në vendin e quajtur “Livadhet e Dorfulië, personi me inicialet T.Sh (46 vjeç), nga fshati Dorfuli, duke kullotur tufën e dhenve, është goditur nga rrufeja dhe ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.
Hetimet në vendin e ngjarjes i zhvilloi ekipi nga stacioni policor i Shën Nikollës (Sveti Nikole)./TetovaNews

VIDEO bonus:
Loading...