Ballina Aktualitet Kasami: Përkrahje të jashtëzakonshme për bizneset dhe kompanitë tona

Kasami: Përkrahje të jashtëzakonshme për bizneset dhe kompanitë tona

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sot ka vizituar mullirin “Ballkan” kompaninë “Renova” dhe është zotuar se partia e tij do dhe koalicioni “Mundemi” do t’u jap përkrahje të madhe bizneset dhe kompanive vendore pasi të jetë pjesë e qeverisë së ardhshme,

Postimi i plotë:

Në vazhdën e takimeve sot vizituam mullirin “Ballkan” dhe kompaninë “Renova”. Përkrahje pa rezervë për bizneset dhe kompanitë tona, sepse ata janë pasuri e shtetit tonë. Do i ndihmojmë gjatë qeverisjes tonë, duke i fuqizuar edhe më shumë, kështu ne e forcojmë ekonominë vendore..

#MUNDEMI

#BESA
#Voto 3️⃣

Mbrëmë Kasami ka vizituar edhe fabrikën e ujit “Aquatika” në Komunën e Pllasnicës:

Pas tubimit të mbrëmshëm në Strugë, vizituam Komunën e Pllasnicës, ku realizuam një takim shumë miqësorë edhe me pronarin e fabrikës së ujit “Aquatika”.

#MUNDEMI
#BESA
#Voto 3️⃣

VIDEO bonus:
Loading...