Ballina Aktualitet Kasami në Studeniçan dhe Saraj: Do të hapim vende të reja të...

Kasami në Studeniçan dhe Saraj: Do të hapim vende të reja të punës, do ta forcojmë ekonominë e vendit (VIDEO+FOTO)

Koalicioni Mundemi ka vijuar fushatën zgjedhore në Studeniçan dhe Saraj të Shkupit.

Kreu i Besës, Bilall Kasami para banorëve ka theksuar se do të hapen shumë vende të punës për qyetetarë e kësaj zone, ndërsa prioritet do t’i jepet ekonomisë.


VIDEO bonus:
Loading...