Ballina Kronika Humb jetën motoçiklisti nga Pallatica e Tetovës

Humb jetën motoçiklisti nga Pallatica e Tetovës

Një motoçiklist nga fshati Pallaticë i Tetovës mbrëmë vonë ka humbur jetën gjatë një aksi*denti që ka ndodhur në rrugën në afërsi të fshatit Zhelinë. Aksidenti ka ndodhur gjatë përp*lasjes së motoçikletës me një veturë e drejtuar nga një bashkëfshatar i viktimës.

“Më 13.07.2020 në ora 23:00 është deno*ncuar se në rrugën lokale Pallaticë-Zhelinë ka ndodhur një aks*ident trafiku mes një makine të tipit “Audi” me targa të Shkupit drejtuar nga 23 vjeçari G.I. dhe një motoçiklete “Jamaha” pa targa drejtuar nga 33 vjeçari A.J. nga fshati Pollaticë. Pas aksi*dentit motoçiklisti është dërguar në spitalin e Tetovës ku edhe ka ndërruar jetë. Është kryer eksp*ertizë në vendngjarje dhe po punohet në zbardhjen e rastit, thuhet në njoftimin e policisë.

VIDEO bonus:
Loading...