Ballina Lajme Shqipëri “Dy miq të veçantë”, Meta pret në Presidencë Alvin Berishën me të...

“Dy miq të veçantë”, Meta pret në Presidencë Alvin Berishën me të atin, shihni ndryshimin e 12-vjeçarit (FOTO)

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka pritur sot në Presidencë Alvin Berishën bashkë me babain e tij Afrimin, historia e të cilëve, vua*jtja e djalit dhe odiseja e të atit preku zemrat e të gjithëve. Meta i cilëson dy miq të veçantë dhe shprehet i lumtur për takimin.

“I lumtur të prisja sot në Presidencë dy miq të veçantë, Alvin Berishën dhe babain e tij, Afrimin”, shkruan Meta.

Ndërsa fotot e publikuara tregojnë një Alvin 12-vjeçar totalisht të ndryshëm nga pamjet e para të tij në Siri.