Ballina Lajme Kosovë Breshër i jashtëzakonshëm në Zaskok të Ferizajt (VIDEO+FOTO)

Breshër i jashtëzakonshëm në Zaskok të Ferizajt (VIDEO+FOTO)

Ferizaj u përfshi sot nga një mot i keq, me shi dhe breshër.
Më së keqi e ka pësuar fshati Zaskok, ku ka rënë brehër i jshtëzakonshëm, i cil ka shkaktuar dëme të mëdha në fushën e fshatit.

Fotot dhe video në vazhdim ilustrojnë më së miri këtë fatk”eqësi natyrore:

Në vazhdim pamjet nga shiu në Ferizaj:

 

VIDEO bonus:
Loading...