Ballina Aktualitet 12 deputetët e ASH-së dhe Alternativës drekojnë së bashku në Strugën e...

12 deputetët e ASH-së dhe Alternativës drekojnë së bashku në Strugën e Ziadin Selës

“Sot në Strugë u takuam në drekën e 12 deputetëve.
Mund të jetë koincidencë, por është e bukur se flamuri i BE-së i ka pikërisht 12 yje”, kështu ka shkruar kryetari i Alternativës Afrim Gashi në profilin e tij në fcb. Si duket në vendlindjen e Ziadin Selës këto dy parti po diskutojnë për Marshin prot*estues për ditën e hënë.(INA)