Ballina Kronika Aksident i rëndë në hyrje të Shkupit (VIDEO)

Aksident i rëndë në hyrje të Shkupit (VIDEO)

Para pak çastesh raportohet se ka ndodhur një aksident trafiku në hyrje të Shkupit, respektivisht në lagjen Autokomandë. Një veturë e tipit Yugo ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në lëndinën afër autostradës, në vendngjarje duket edhe një shtyllë elektrike e rrëzuar përtoke. Deri në këto çaste nuk dihet a ka të lënduar, por sipas videove të publikuara nga TV21, duket se vetura është dëmtuar rëndë.

Сообраќајна несреќа се случи пред еден час на излезот од Скопје, поточно во населбата Автокоманда, после бензинската станица во правец кон Куманово.Екипата на ТВ21 забележа срушена бандера, и излетано возило „Југо“ од патот. Возилото е целосно уништено. Засега не е познато дали има повредени лица од оваа незгода.

VIDEO bonus:
Loading...