Ballina Shëndeti ZAGREB – MJEKU SHQIPTAR NGA GOSTIVARI: JO PANIK, RESPEKTIM TË MASAVE (VIDEO)

ZAGREB – MJEKU SHQIPTAR NGA GOSTIVARI: JO PANIK, RESPEKTIM TË MASAVE (VIDEO)

Klan Maqedonia ka zhvilluar një bisedë me mjekun shqiptar nga Gostivari, i cili jeton dhe punon në Zagreb.

Dr. Shoip Shoipi është specialist i urologjisë në Zagreb, kurse biseda është përqëndruar në zhvillimet e fundit pas shpërthimit të pandemisë së koronavirusit.

VIDEO bonus:
Loading...