Ballina Kronika Tetovë – U kapën me marijuanë, arrestohen tre persona

Tetovë – U kapën me marijuanë, arrestohen tre persona

Dje (5 mars), rreth orës 18 e 40 minuta, në rrugën ,,113” në Tetovë, pjesëtarët e policisë nga Sektorit për punë të brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria personat M.H. (32), N.M. (26) nga rrethina e Tetovës dhe G.R. (42) nga Reçica e Madhe, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre është gjetur marijuanë.

Tre personat janë mbajtur në stacionin policor të Tetovës për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

VIDEO bonus:
Loading...