Ballina Aktualitet Rama zbardh bisedën me Erdogan: Fola sonte, kemi planin nëse “do të...

Rama zbardh bisedën me Erdogan: Fola sonte, kemi planin nëse “do të përmbyset bota”

Duke folur për ‘Opinion’, Rama zbardhi detaje nga komunikimi i tij me udhëheqësit e tyre botërore.

Ai tha se po sonte, ka pasur një bisede me presidentin turk Erdogan.

Rama tha se ky nuk është një sekret dhe se me liderin e Turqisë ka komunikim të shpeshtë.

“Prej dy javësh kemi vendosur në tavolinën e shtetit turk një listë me kërkesat tona në rast se do të “përmbyset bota”, tha Rama.

Duke konfirmuar mbështetjen e Ankarasë për Shqipërinë në çdo rast.

VIDEO bonus:

VIDEO bonus:
Loading...