Ballina Sport Milan humbet përballë Genoas në San Siro-n e boshatisur nga koronavirusi

Milan humbet përballë Genoas në San Siro-n e boshatisur nga koronavirusi

Milan ka dështuar të fitojë ndaj Genoas në San Siro-n e boshatisur nga koronavirusi.

Me rezultatin 1-2 kuqezinjtë dështojnë të marrin 3 pikë në një sfidë e cila në letër dukej e lehtë.

Miqtë shënuan shënuan dy gola të shpejtë në pjesën e parë ndërsa kuq e zinjtë arritën ti kundërpërgjigjen vetëm me një gol të Zlatan Ibrahimovic.

Në sfidat e tjera të Seria A, Spal fitoi ndaj Parmës me rezultatin 0-1 dhe Sampdoria mori tre pikë ndaj Veronas.

VIDEO bonus:
Loading...