Ballina Showbiz Armina Mevlani tregon sakrificat e ditëve të fundit: Jam karantinuar me Zenin...

Armina Mevlani tregon sakrificat e ditëve të fundit: Jam karantinuar me Zenin dhe po stërvitemi, po lexoj shumë libra dhe gatuaj

Armina Mevlani thotë se është karantinuar me Shkëlzenin dhe se nuk kanë dalë nga shtëpia këto ditë.

Ajo tregon se po lexon nga katër libra për një ditë dhe se po bën shumë aktivitete fizike.