Ballina Showbiz Arian Çani mllef ndaj Ramës: Na mbylli i gjati, na mbylli…Ka 20...

Arian Çani mllef ndaj Ramës: Na mbylli i gjati, na mbylli…Ka 20 vjet që e pret këtë ditë

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, pas urdhrit të Autoritetit të Mediave Audiovizive për te mos lejuar emisionet me më shumë se dy persona në të njëjtën studio televizive, ne te kundert dënohen me gjobë një milion lekë, ka reaguar ashpër.

STATUSI I PLOTE
“Na mbylli I Gjati na mbylliiiii… Ka 20 vjet qe e pret kete dite… Putain… Bravo Ramses! Bravo o Faraon i Egjiptit !!! Tani je qe je, futi nje te mbyllur dhe rrjeteve sociale diarre dhe fli i qete… Te erdhi dita dhe e meriton. Ke luftuar per kete dite… Jepi Rams. Merr hak fort. Askush s’e ka mendjen ne keto kohe kolerash. Madje shumica e banoreve idiote dhe analfabete te ketij katundi, do gezohen pa mase. Jepi Ramses Faraoni… Godit fort. Déguelasse!