Ballina Kronika Vihet pas hekurave një 18-vjeçar nga Tetova

Vihet pas hekurave një 18-vjeçar nga Tetova

Dje (23 shkurt), rreth orës 22 e 15 mimuta, në rrugën ,,Strasho Pinxhur” në Tetovë, pjesëtarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, e kanë privuar nga liria 18-vjeçarin A.B. nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur marijuanë.
Personi në fjalë është shoqëruar pë në Stacionin policor të Tetovë ku ka nisur puna për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.

LEXO edhe:

VIDEO bonus:
Loading...