Ballina Kronika Të buzëqeshur krah njëri-tjetrit, dalin fotot e nënës dhe dy fëmijëve që...

Të buzëqeshur krah njëri-tjetrit, dalin fotot e nënës dhe dy fëmijëve që u shuan në Ostren

Detaje të reja janë zbuluar nga tregjedia që ndodhi në Bulqizë, ku humbën jetën nëna me dy fëmijëve.

Mediat kanë publikuar edhefotot e tre të ndjerëve që u shuan në banesën e tyre në Ostren të Bulqizës. Fatjoni ishte më i vogli, vetëm 14 vjeç. Një foto që flet mjaft për lidhjen e tyre, është kjo ku nëna, Rajmonda, vajza Rudina dhe djali Fajtoni shfaqen të buzëqeshur pranë njëri-tjetrit.

Një gëzim që fatkeqësisht iu ndal krejt papritur, duke gjetur vdekjen një ditë më parë me dyshimin se janë asfikuar nga tymi i përhapur nga soba e ngrohjes me dru.

VIDEO bonus:
Loading...