Ballina Kronika Ia publikojnë fotot e vajzës, nëna nga rrethina e Tetovës kërkon ndihmën...

Ia publikojnë fotot e vajzës, nëna nga rrethina e Tetovës kërkon ndihmën e policisë

Tridhjetë e shtatë vjeçarja, banore e një fshati nga rrethina e Tetovës, dje (19 shkurt), në ora 09 e 40 minuta, ka denoncuar keqpërdorimin e të dhënave personale të vajzës së saj të mitur nga një djalë i mitur nga Tetova.

Sipas denoncimit, e mitura e cila me të denoncuarin janë njohur më herët, i ka dërguar disa fotografi me përmbajtje eksplicite, të cilat ai i ka publikuar në rrjetet sociale.

Merren masat dhe aktivitetet, për zbardhjen e plotë të rastit.

VIDEO bonus:
Loading...