Ballina Kronika Automjeti me sirianë bie në humnerë në Gramsh, 2 viktima dhe 8...

Automjeti me sirianë bie në humnerë në Gramsh, 2 viktima dhe 8 të plagosur (VIDEO)

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Çekrez të Gramshit, ku dy persona kanë vdekur dhe tetë të tjerë janë plagosur.

“BalkanWeb” mëson se një makinë fuoristradë tip ‘ML’  ka dalë nga rruga teksa dy persona të seksit mashkull kanë vdekur. Paraprakisht dyshohet se personat që kanë qenë në automjet kanë qenë sirianë.

VIDEO bonus:
Loading...