Ballina Kronika Arrestohen dy 17-vjeçarë nga Tetova

Arrestohen dy 17-vjeçarë nga Tetova

Dje (23 shkurt), në kryqëzimin e rrugës ,,Kiro Ristovski” dhe rrugës së ,,Lubotenit” në Tetovë janë privuar nga liria dy persona të moshës 17-vjeçare nga Tetova.
Gjatë kontrollit të kryer ndaj tyre dhe veturës së tyre të tipit ,,Mercedes” me targa të Tetovës, e cila ka qenë e parkuar, kurse të njëjtit kanë qëndruar brenda, është gjetur marijuanë.
Dy personat e mitur janë shoqëruar për në Stacionin policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tyre do të përgatitet edhe parashtresë adekuate.

LEXO EDHE:

VIDEO bonus:
Loading...