Ballina Kronika 39-vjeçari privohet nga liria në rrugën “Murat Baftjari” në Tetovë

39-vjeçari privohet nga liria në rrugën “Murat Baftjari” në Tetovë

Dje (19 shkurt), rreth orës 14 e 15 minuta, në rrugën ,,Murat Baftjari” në Tetovë, pjesëtarët e policisë nga SPB-Tetovë, e kanë privuar nga liria 39-vjeçarin E.I. nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer tek ai është gjetur heroinë.

Tetovari E.I. është mbajtur në Stacionin policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit do të pasojë parashtresë adekuate.

VIDEO bonus:
Loading...