Ballina Showbiz Transparente në setin e ri superseksi, Rita Ora nuk i lë vend...

Transparente në setin e ri superseksi, Rita Ora nuk i lë vend imagjinatës (Foto)

Ajo asnjëherë nuk heziton për të shfaqur trupin e saj në Instagram.

Dhe Rita Ora dukej seksi në një seri fotografish joshëse të shpërndara në Instagram të hënën.

29 vjeçarja dukej mjaft seksi teksa kishte veshur një buzë transparente.

VIDEO bonus:
Loading...