Ballina Kronika Ishte duke pirë kafe me shokët, sulmohet një i ri nga një...

Ishte duke pirë kafe me shokët, sulmohet një i ri nga një fshat i Tetovës

Dje (12 janar), rreth orës 23 e 40 minuta, 28-vjeçari E.J. nga fshati Kamnjan, në SPB Tetovë ka denoncuar se rreth orës 20 e 30 minuta, në një objekt hotelerik në rrugën e ,,Ilindenit” në Tetovë, në të cilin ka qëndruar bashkë me dy shokët e tij, ka qenë i sulmuar fizikisht nga një person nga Tetova, njofton SPB Tetovë, transmeton Tetoa News.

Merren masat për zbardhjen dhe dokumentimin e plotë të rastit.