Ballina Kronika 20-vjeçarja nga Gostivari kërkon ndihmën e policisë: Bashkëshorti më detyron të shkoj...

20-vjeçarja nga Gostivari kërkon ndihmën e policisë: Bashkëshorti më detyron të shkoj me shokun e tij…

Njëzet vjeçarja nga Gostivari, dje (15 janar), rreth orës 21 e 50 minuta, në SPB Tetovë ka denoncuar
se bashkëshorti i saj 21-vjeçar e ka kërcënuar dhe disa herë e ka detyruar me dhunë që të ketë marrëdhëne seksuale me shokun e tij, i cili pas aktit i ka dhënë një shumë të caktuar parash, njofton SPB- Tetovë.

Bashkëshorti i saj dhe shoku i tij 19-vjeçar nga Gostivari, për shkak të dyshimeve për involvim në këtë rast, janë privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin policor të Gostivarit.

Rasti është duke u zbardhur.

LEXO EDHE:

VIDEO bonus:
Loading...