Ballina Lajme Kosovë VIDEO: Ramush Haradinaj heq xhaketën dhe… bën pompa me ushtarët

VIDEO: Ramush Haradinaj heq xhaketën dhe… bën pompa me ushtarët

Kryeministri në detyrë i Kosovës, Ramush Haradinaj, gjatë ditës së sotme ka qëndruar në Ministrinë e Mbrojtjes, ku ka vizituar edhe oficerët e rinj të FSK-së.

Gjatë vizitës së tij Haradinaj ka sfiduar kadetët e rinj të FSK-së, duke bërë një “garë” me pompa. (TemA)

VIDEO bonus: Tërmeti në Shqipëri VIDEO nga Tetova: MOTI: PUBLICITET: PUBLICITET:
Loading...