Ballina Argëtim VIDEO: Në festën e 23-vjetorit, Tayna bën kërcimin provokues

VIDEO: Në festën e 23-vjetorit, Tayna bën kërcimin provokues

Tayna, reperja më e paguar dhe më e pëlqyer në Shqipëri festoi ditën e djeshme 23-vjetorin e saj. Këngëtarja shihet me shoqërinë e saj duke u argëtuar në një club.

Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj social “Instagram” duke kërcyer në mënyrë shumë provokuese, me një fustan të kuq që i tregon format e saj trupore në mënyrë perfekte.

Tayna ka publikuar edhe një video tjetrër në “Instastory”, ku tregon surprizën që i ka bërë shoqëria, një tortë gjigande të dekoruar mjaft bukur dhe një tufë të madhe me trëndafila të kuq.

 

View this post on Instagram

 

23th birthday

A post shared by ‘ ♛ (@taynainto) on

VIDEO bonus:
Loading...