Ballina Lajme Shqipëri VIDEO-LAJM/ Momenti kur shembet vila 5-katëshe në Shkozet

VIDEO-LAJM/ Momenti kur shembet vila 5-katëshe në Shkozet

Sot rreth orës 15:00 është shembur vila 5-katëshe në Shkozet të Durrësit.

Shembja është bërë me shpërthim të kontrolluar me tritol.

Vila u dëmtua nga tërmeti i fortë i 26 nëntorit, në kollona dhe në strukturë, kësisoj ekspertët vendosën që objekti të shembet.

VIDEO bonus:

Galeria e tërmetit:

VIDEO bonus:
Loading...