Ballina Bota VIDEO/ Ishte me Merkel dhe Macron, Putin nën masa të rrepta sigurie...

VIDEO/ Ishte me Merkel dhe Macron, Putin nën masa të rrepta sigurie edhe në banjë, e ruajnë 6 truproja

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin është filmuar teksa shkonte në tualet i shoqëruar nga 6 truprojat e tij.

67-vjeçari u filmua duke u larguar nga tualeti duke u shoqëruar gjithmonë nga bodyguardët e tij, të cilët u kujdesën në detaje për sigurinë e tij.

Kreu i shtetit rus mori pjesë në një samit për Ukrainën në pallatin Elysee në Paris, ku të pranishëm ishin edhe presidenti francez Emmanuel Macron, homologu i tij ukrainas Volodymyr Zelensk dhe kancelarja gjermane Angela Merkel.