Ballina Kronika Tetovë, sherr mes të rinjve nga Zhelina

Tetovë, sherr mes të rinjve nga Zhelina

Dje (3 dhjetor), në ora 18.00, 17-vjeçari nga fshati Zhelinë në prezencë të prindërit, në Sektorin për Punë të Brendshme-Tetovë ka denoncuar se në shkollë, gjatë pushimit në mes të orëve, rreth orës 15 e 30 minuta, ka qenë i lënduar me mjet të mprehtë nga
ana e një 17-vjeçari tjetër bashkëfshatar, me të cilin janë në një klasë.

I lënduari është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës, për t`i ofruar ndihmë mjkësore.

Rasti është zbardhur në tërësi dhe do të përgatitet parashtresë adekuate.

VIDEO bonus:

VIDEO bonus:
Loading...