Ballina Argëtim “Super pjeshkë e ëmbël”, moderatorja sportive “djeg” rrjetin me format seksi (FOTO+VIDEO)

“Super pjeshkë e ëmbël”, moderatorja sportive “djeg” rrjetin me format seksi (FOTO+VIDEO)

Me postimet seksi që bën në profilin e saj në “Instagram” , Lei Kraja, tërheq shpeshherë vëmendjen e ndjekësve të shumtë.

Së fundmi, moderatorja sportive ka postuar një fotografi ku ekspozon linjat e saj trupore mjaft seksi. Lei mban veshur një fustan të ngushtë, i cili i tregon mjaft bukur edhe pjesën e bustit. Me flokët e gjata të lëshuara dhe me një make-up të theksuar, Kraja ka marrë qindra komplimente.

“Super seksi. Je superstar. Super pjeshkë e ëmbël. Ça ylli. Viti i Ri është më i bukur me ty. Çfarë bukurie. Të dua”, janë disa nga komentet që fansat i kanë lënë te poza që mori mijëra pëlqime.

 

View this post on Instagram

 

Xhesi ❤️

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Behind the scenes 🙈🙈 @makeupbyanadervishi

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Shoots @armandhabazaj @evadibra @ogbyolagjoka

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

VIDEO bonus:
Loading...