Ballina Diaspora Shuhet babai i Unikkatilit

Shuhet babai i Unikkatilit

Këngëtari Viktor Paloka, ndryshe i njohur në skenë me emrin “Unikkatil”, ka postuar një fotografi ku tregon se babai i tij ka ndërruar jetë këtë të enjte.

‘Unikkatil’ ka publikuar dy fotografi të babait me ç’rast edhe ka njoftuar për vdekjen e të atit.

“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornëood, NY, 10594”, ka shkurar Unikkatik.

VIDEO bonus:
Loading...