Ballina Kultura Rama në rolin e dajës së Mamaqit, del trajleri i filmit ‘I...

Rama në rolin e dajës së Mamaqit, del trajleri i filmit ‘I Love Tropoja’ (VIDEO)

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagramin e tij, trajlerin e filmit të radhës “I love Tropoja”.

Filmi pritet të dalë në kinema më 29 janar të 2020, dhe Mamaqi njofton se premiera do të zhvillohet në Pallatin e Kongreseve.

Filmi përbëhet nga kasta e aktorëve si; Ermal Mamaqi, Edi Rama, Arjola Demiri, Mariana Kondi, Behar Mera, Bujar Asqeriu, Jul Deda, e shumë të tjerë dhe pritet të ketë sukses./E.B-dritare.net

VIDEO bonus:
Loading...