Ballina Lajme Shqipëri Nis shembja e hotelit “Vila Verde”, në Durrës (VIDEO)

Nis shembja e hotelit “Vila Verde”, në Durrës (VIDEO)

Nis shembja e hotelit “Vila Verde”, në Durrës.

Kjo ndërtesë katër katërshe u shkatërrua tërësisht nga tërmeti, ndërsa rrezikon edhe ndërtesat e tjera pranë. Fadroma dhe punonjës të ndërtimit kanë nisur tashmë punën për shembjen e saj./K.C/dritare.net

VIDEO bonus:
Loading...