Ballina Showbiz I ribashkuan priftërinjtë, Cardi B i dhuron 500 mijë $ cash bashkëshortit...

I ribashkuan priftërinjtë, Cardi B i dhuron 500 mijë $ cash bashkëshortit që e tradhëtoi

Priftërinjtë duket se e kanë bërë punën e tyre siç duhet! Pasi Cardi B deklaroi për revistën “Vogue” se e fali bashkëshortin Offset për tradhëtinë, e se pavarësisht se u paragjykua shumë në rrjetet sociale që u ribashkua me të, gjërat mes çiftit po shkojnë për mrekulli.

Reperja, e cila u shpreh se madje ajo dhe 28 vjeçari morën priftërinj e u lutën pafund që të shpëtonin martesën, i ka dhuruar atij dje për ditëlindje plot 500 mijë dollarë kesh.

Dyshja madje është fotografuar krahë njëri-tjetrit edhe një ditë më mbrapa në festën e 50 vjetorit të mikut të tyre P Diddy.

VIDEO bonus:
Loading...