Ballina Kronika Humbi nusen 5 ditë pas dasmës, Olsi Hajdari tregon se çfarë ndodhi...

Humbi nusen 5 ditë pas dasmës, Olsi Hajdari tregon se çfarë ndodhi natën para tragjedisë

Një ngjarje e rëndë tronditi vendin pak ditë më parë, ku një çift ishin helmuar pas 5 ditësh martesë dhe nusja Rezarta, vetëm 19 vjeç ndërroji jetë teksa bashkëshorti Olsi Hajdari ishte në gjendje të rëndë.

27-vjeçari tashmë e ka kaluar rrezikun, teksa edhe ka folur në lidhje me atë natë të tmerrshme.

Ai është shprehur se nuk mbante mend se çfarë kishte ndodhur teksa vetëm i kujtohet që kishin marrë një mangall me prush brenda në dhomë.

“Ne hëngrëm darkë me familjen dhe vajtëm e u shtrimë. Morëm edhe një mangall me prush e vendosëm në dhomë dhe kaq. Asgjë tjetër nuk mbaj mend. Se si më kanë dërguar në spital se kush më ka dërguar nuk di fare asgjë”, tha Olsi Hajdari.

Policia në njoftimin e saj tha se dyshohej për vetëhelmim me fotoksinë.

VIDEO bonus:
Loading...