Ballina Argëtim E lagur dhe pa make-up, këngëtarja shqiptare “ndez” ishujt Maldive me fotot...

E lagur dhe pa make-up, këngëtarja shqiptare “ndez” ishujt Maldive me fotot “topless” (FOTO)

Prej disa ditësh, këngëtarja Dafina Zeqiri ka zbuluar se ndodhet me pushime në ishujt Maldive, së bashku me motrën dhe mamanë e saj.

Gjatë kësaj periudhe ajo ka qenë mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ka postuar fotografi shumë “hot” e veshur me bikini. Dafina ka treguar gjithashtu edhe tatuazhet e shumta që ka në trup.

Ndërsa ditën e sotme, Zeqiri ka “ndezur” rrjetin teksa ka postuar dy foto “topless”. Ajo ka pozuar e fshehur pas disa luleve dhe gjetheve.

Në këto imazhe, Dafina shfaqet e gjitha natyrale, me flokët e shkurtër dhe pa makeup si dhe e lagur. Ndërsa në pozat e saj kanë vërshuar komentet e shumta të ndjekësve, që me të drejtë i thonë se i ndezi Maldivet!

VIDEO bonus:
Loading...