Ballina Argëtim Bomba britanike mes dy të dashurve, por “harron” reçipetat në shtëpi (FOTO)

Bomba britanike mes dy të dashurve, por “harron” reçipetat në shtëpi (FOTO)

Chloe Ferry mori pjesë ne ndeshjen e boksit mes Sam Gowland dhe Marty McKenna. Të dy këta kanë qenë ish-të dashurit e bombës britanike.

Ylli u sigurua që sytë e të gjithëve të ishin mbi të, teksa mbante veshur një “jumpsuit” mjaft të lezetshëm, që i nxirrte në pah format trupore.

Mirëpo, paparacët vunë re që 24-vjeçarja kishte “harruar” të vishte reçipetat, duke treguar një pjesë të gjoksit.

VIDEO bonus:
Loading...