Ballina Kronika Bogovinë, privohen nga liria katër persona nga Tetova dhe Reçica e Madhe

Bogovinë, privohen nga liria katër persona nga Tetova dhe Reçica e Madhe

Mbrëmë (2 dhjetor) rreth orës 22.00, në fshatin Bogovinë e Tetovës, pjestarët e policisë nga Sektori për Punë të Brendshme-Tetovë, kanë privuar nga liria 27-vjeçarin B.A. nga Reçica e Madhe dhe 34-vjeçarin B.C., 21-vjeçarin I.V. dhe 23-vjeçarin A.E. që të tre nga Tetova, për arsye se gjatë kontrollit të kryer ndaj
tyre dhe veturës ,,Opel Korsa,, me targa të Shkupit, me të cilën kanë qenë duke udhëtuar, është gjetur mari*juanë, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë, transmeton Tetova News.

Katër perasonat janë shoqëruar në Stacionin policor të Tetovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, do të përgatiten edhe parashtresa adekuate.

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

Video bonus:

VIDEO bonus:
Loading...