Ballina Argëtim Studentja e lidhur me miliarderin e njohur, 49 vjet më të madh:...

Studentja e lidhur me miliarderin e njohur, 49 vjet më të madh: Më pëlqen inteligjenca e tij, jo paratë (FOTO)

Benedetta Bosi është një nga personazhet më të përfolur në Itali për momentin, pas lidhjes me miliarderin Flavio Briatore.

Studentja 20-vjeçare, është 49 vjet më e vogël se Briatore.

Në debat është përfshirë edhe ish-bashkëshortja e Britatores, 39-vjeçarja Elisabetta Gregoraci.

Ajo thotë se Britatore duhet të kuptojë se kjo lidhje nuk është normale, për shkak të moshës.

Në adresën e Bosit ndërkohë, komentues të shumtë i shkruajnë për diferencat e moshës që ajo ka me Britatoren.

“Si mund të lidhesh me dikë, që për nga mosha është gjyshi yt”, i shkruan një komentues?

Dhe 20-vjeçarja e vënë në qendër të kritikave, është përgjigjur për herë të parë.

“Para kanë të gjithë, inteligjencë jo”, shkruan ajo, duke lënë të kuptohet se po të ishte për para, mund të ishte lidhur me dikë tjetër, por me Briatoren është lidhur për inteligjencën e tij.(TemA)

VIDEO bonus:
Loading...