Ballina Showbiz Sa ka ndryshuar! Shpat Kasapi poston foton nga fëmijëria

Sa ka ndryshuar! Shpat Kasapi poston foton nga fëmijëria

Shpat Kasapi ka publikuar një fotografi nga koha kur qenë fëmijë dhe do të ju duket e pabesueshme sa ndryshe është nga Shpati që jemi mësuar ta shohim në ditët e sotme. Shpat Kasapi edhe pse nuk është shumë aktiv me projekte muzikore, ai vazhdon të jetë një nga këngëtarët e preferuar të publikut shqiptar.

Këngëtari së fundmi ka vendosur të ndaj me ndjekësit e tij në Instagram, një imazh nga fëmijëria e hershme, vetëm buzëqeshja e tij është e njëjta sikurse në ditët e sotme. Ndryshe, në një intervistë të realizuar ditë më parë Shpati vuri në pah dëshirën e tij për tu futur në politikë.

VIDEO bonus:
Loading...