Ballina Showbiz Rrugëtimi i suksesshëm i Shkumbin Ismailit në muzikë (VIDEO)

Rrugëtimi i suksesshëm i Shkumbin Ismailit në muzikë (VIDEO)

Shkumbin Ismaili ka folur rreth karrierës së tij në muzikë që nga fillimi deri tani.

Shkumbin Ismaili ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ka folur rreth jetës profesionale, me këtë rast tregoi se përse ka vendosur që t’i qëndrojë një zhanri që nga fillimi i karrierës deri më sot.

Po ashtu, Shkumbini foli edhe rreth projekteve të reja muzikore, që pritet t’i publikojë shumë shpejt.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e plotë e Shkumbinit dhe mësoni se çfarë tha ai. /Lajmi.net/

VIDEO bonus:
Loading...