Ballina Kronika Reperes i futen në shtëpi, i vjedhin bizhuteri me vlerë 350 mijë...

Reperes i futen në shtëpi, i vjedhin bizhuteri me vlerë 350 mijë $

Reperja Iggy Azalea ka rënë pre e një grabitje mbrëmjen e djeshme. Një person ka marrë më shumë se 350 mijë dollarë bizhuteri nga shtëpia e saj në Atlanta. E gjithë grabitja ka ndodhur në më pak se 10 minuta.

Sipas mediave të huaja, reperja ishte në shtëpi kur ndodhi grabitja. Kamerat e sigurisë kanë kapur hajdutin, i cili kishte vendosur maskë dhe doreza.

Ndër bizhuteritë e vjedhur ishin shtatë unaza diamanti që kapin shumën prej $ 70,000, një unazë fejesë prej 35,000 dollarësh, dy zinxhirë diamanti të artë me trëndafila etj..

VIDEO bonus:
Loading...