Ballina Bota Orteku i frikshëm në Itali merr gjithçka që i del përpara (VIDEO)

Orteku i frikshëm në Itali merr gjithçka që i del përpara (VIDEO)

Veriu i Italisë është përfshirë nga reshje dëbore të dendura prej disa ditësh.

Sot rreth orës 12:30 në Val Martello një zonë në kufi me Zvicrën dhe Austrinë ka rënë një ortek i fuqishëm.

I pandalshëm, orteku merr gjithçka çfarë gjen përpara. Oretuku kalon mes për mes shtëpive turistike të Val Martellos.

Ju ftojmë të shikoni pamjet e ortekut:

VIDEO bonus:
Loading...